صندوقچه

دوشنبه هر هفته از رادیو اقتصاد موج اف ام فرکانس98 مگاهرتز با شماره تلفن 22652525 و پیامک300003637 از ساعت 05/12 تا 15/13 پاسخگوی پرسش های شما عزیزان در زمینه گردشگری خواهم بود. برای اطلاع از موضوع برنامه هر هفته و مشارکت در آن می توانید به وب سایت رادیو اقتصاد مراجعه فرمایید و با مشارکت در آن در بهبود کیفیت برنامه بنده را یاری نمایید

گالری هنر(2)
نویسنده : عماد عزتی خراسانی - ساعت ٧:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٦
 

به عقیده من دانشجویان رشته های هنری باید همیشه به گالری های مختلف مربوط به رشته تحصیلی خودشون سربزنند و دایم از نوآوری های هنرمندان دیگر و بین المللی آگاه باشند که این بازدیدها و اطلاعات در آینده هنری آنها بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود.

 از سوی دیگر با توجه به مشکلات ایران و عدم ارتباط زیاد با موسسات بین المللی به دلیل تحریم های مختلفی که علیه ایران صورت گرفته شاید این امکان وجود نداشته باشد که این عزیزان از طریق دانشگاه و موسسات خودشان به سفرهای علمی و خارج از کشور برای بازدید از گالری های بین المللی بروند و تقریبا بیشتر آنها باید به هزینه شخصی خودشان این سفرها را انجام دهند یا اینکه به گالری های داخلی اکتفا کنند .

به همین دلیل تصمیم گرفتم هر عکسی که مربوط به این گالری ها باشد را با شما عزیزان علاقمند به هنر و دانشجویان گرامی به اشتراک بگذارم تا شاید با این کار گامی بسیار کوچک در زمینه رشته تحصیلی شما برداشته باشم. البته مطمئن هستم حضور در گالری ها و صحبت با خالقان این اثرها شاید بسیار بهتر باشد ، اما فکر کنم شاید با دیدن این آثار هم بتوان تاثیر گرفت.

من مجموعه را به نام «گالری هنر» و در ۴ قسمت برای شما بزرگواران تهیه کرده‌ام که به ترتیب خدمت شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مربوط به گالری های مختلف در جهان می باشد .