صندوقچه

دوشنبه هر هفته از رادیو اقتصاد موج اف ام فرکانس98 مگاهرتز با شماره تلفن 22652525 و پیامک300003637 از ساعت 05/12 تا 15/13 پاسخگوی پرسش های شما عزیزان در زمینه گردشگری خواهم بود. برای اطلاع از موضوع برنامه هر هفته و مشارکت در آن می توانید به وب سایت رادیو اقتصاد مراجعه فرمایید و با مشارکت در آن در بهبود کیفیت برنامه بنده را یاری نمایید

دو خاصیت جدید چای
نویسنده : عماد عزتی خراسانی - ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢۸
 

همیشه در مقالات بهداشتی و جراید مطالبی را درباره فواید و خواص چای می خوانیم چه این چای سبز باشد یا چای معمولی یا همان سیاه.

برخی معتقد هستند که چای با داشتن آنتی اکسیدان های مفید ، برای بدن بسیار مفید هست اما به چندی است که دانشمندان و محققان توانسته اند دو خاصیت متفاوت از چای را کشف کنند و به اطلاع عموم مردم برسانند.

١. چای سبز: شما می توانید هنگام صبح و شستشوی صورت خود بعد از شستشوی صورت خودتان با محلولی آب سرد و چای سبز صورت خودتان را کمی شستشو دهید این محلول برای پوست های چرب بسیار مفید است و باعث شادابی هرچه بیشتر پوست صورت شما خواهد شد.

٢. چای معمولی (سیاه): دانشمندان متوجه شده اند که موهای چرب و کدر با استفاده از محلول دَم کرده و گرم چای بسیار درخشانتر و شادابتر می شود.

دانشمندان متوجه شده اند که اگر بعد از شستشوی روزانه موی خود با شامپو دوبار محلول گرم چای خالص را روی موهایتان اسپری کنید باعث درخشندگی و شفاف شدن موهای شما خواهد شد.