صندوقچه

دوشنبه هر هفته از رادیو اقتصاد موج اف ام فرکانس98 مگاهرتز با شماره تلفن 22652525 و پیامک300003637 از ساعت 05/12 تا 15/13 پاسخگوی پرسش های شما عزیزان در زمینه گردشگری خواهم بود. برای اطلاع از موضوع برنامه هر هفته و مشارکت در آن می توانید به وب سایت رادیو اقتصاد مراجعه فرمایید و با مشارکت در آن در بهبود کیفیت برنامه بنده را یاری نمایید

(سلامتی در دامن طبیعت3) بیدمشک
نویسنده : عماد عزتی خراسانی - ساعت ۱٠:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٥
 

بعضی روزها احساس ضعف و ناتوانی داریم و شاید هم کمی بداخلاق شده ایم ، بعضی وقت ها هم احساس می کنیم که قلبمون گرفته . بسیاری از مردم سعی در تغییر این روش با نوشیدنی های مختلف می کنند یا از داروهای شیمیایی نیز استفاده می کنند اما بهترین روش برای غلب براین وضعیت نوشیدن یک لیوان شربت بیدمشک خواهد بود.

این جوشانده می تواند قلب شما رو تقویت کند و وضعیت عمومی بدن انسان را به بهتری روش دوباره بازسازی می کند. درست مثل اینکه یسک کامپیوتر را ریست کنیم.

طبق یکی از تحقیقات پزشکی تایید شده است که نوشیدن این شربت در دوران جوانی دوران پیری بسیار خوبی را برای مصرف کننده به ارمغان خواهد آورد . براساس همین تحقیق مشخص شده که اگر در جوانی یکی از مشریان پروپا قرص این نوشیدنی باشید هرگز از بیماری فشار خون در کهنسالی رنج نخواهید برد. بنابراین بیایید از همین امروز به جای خوردن نوشابه یا انواع نوشابه های گازدار یک لیوان شربت بیدمشک بخوریم تا به سلامتی بدن و اعصاب خودمان کمک کرده باشیم.