صندوقچه

دوشنبه هر هفته از رادیو اقتصاد موج اف ام فرکانس98 مگاهرتز با شماره تلفن 22652525 و پیامک300003637 از ساعت 05/12 تا 15/13 پاسخگوی پرسش های شما عزیزان در زمینه گردشگری خواهم بود. برای اطلاع از موضوع برنامه هر هفته و مشارکت در آن می توانید به وب سایت رادیو اقتصاد مراجعه فرمایید و با مشارکت در آن در بهبود کیفیت برنامه بنده را یاری نمایید

جدید ترین مجلات طراحی زیورآلات و جواهر
نویسنده : عماد عزتی خراسانی - ساعت ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٦
 

قابل توجه علاقمندان و سازندگان زیورآلات ، جواهر و هنرجویان این رشته، جدیدترین مجلات معتبر در سطح جهان و مخصوص طراحی جواهرات و زیورآلات به صورت فایل PDF موجود است، شما می توانید با پرداخت مبلغ 70000 ریال (معادل 5/6 دلار) برای هر فایل PDF مجلات موجود از جدیدترین طراحی های جهان به سادگی در حرفه خود استفاده کنید . لطفا در صورت نیاز درخواست خود را به آدرس پستی الکترونیکی emad_ezzati@yahoo.com ارسال فرمایید تا شماره حساب جهت واریز مبلغ و نحوه ارسال فایلهای درخواستی در اختیار شما قرار گیرد.

لازم به یادآوری است به ازای خرید هر 7 فایل مجله، 1 فایل به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد، همچنین کیفیت مجلات با وضوح بسیار بالا خواهد بود و در اکثر موارد حتی قابلیت چاپ را دارند .