صندوقچه

دوشنبه هر هفته از رادیو اقتصاد موج اف ام فرکانس98 مگاهرتز با شماره تلفن 22652525 و پیامک300003637 از ساعت 05/12 تا 15/13 پاسخگوی پرسش های شما عزیزان در زمینه گردشگری خواهم بود. برای اطلاع از موضوع برنامه هر هفته و مشارکت در آن می توانید به وب سایت رادیو اقتصاد مراجعه فرمایید و با مشارکت در آن در بهبود کیفیت برنامه بنده را یاری نمایید

تغییر ناگهانی دمای هوا و خسارات سنگین باغداران و کشاورزان
نویسنده : عماد عزتی خراسانی - ساعت ٢:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱٢/۱٢
 

چندی است که متاسفانه شاهد تغییرات ناگهانی دمای هوا هستیم شاید این تغییرات برای مردمان شهرنشین بسیار خوشایند هم باشد اما کشاورزان زحمت کش که سخت کار کرده اند تا شاهد به بار نشستن محصولشان باشند از این تغییرات ناگهانی ضربه بسیار سنگینی را می بینند .

این تغییرات ناگهانی هوا در اثر ازدیاد گازهای گلخانه ای در جهان شایع شده بطوری که در برخی ازمناطیق حاصلخیز جهان شاهد خشکسالی هستیم و برعکس در برخی ازنقاط دیگر که تا به حال خشک بوده شاهد ریزش باران های سنگین.

با توج به تغییرات ناگهانی دمای هوا در ایران طی چند روز گذشته سعی کرده ام خسارات وارده به محصولات باغی و کشاورزی را به روایت تصویر برای شما به نمایش بگذارم که البته شاید برخی از آنها از نظر شما زیبا باشد اما همین عکس ها روایت ناراحتی کشاورزان زحمت کش این مرزو بوم هست و ای کاش دولت آنها را حمایت کند!