صندوقچه

دوشنبه هر هفته از رادیو اقتصاد موج اف ام فرکانس98 مگاهرتز با شماره تلفن 22652525 و پیامک300003637 از ساعت 05/12 تا 15/13 پاسخگوی پرسش های شما عزیزان در زمینه گردشگری خواهم بود. برای اطلاع از موضوع برنامه هر هفته و مشارکت در آن می توانید به وب سایت رادیو اقتصاد مراجعه فرمایید و با مشارکت در آن در بهبود کیفیت برنامه بنده را یاری نمایید

نمایشگاه بین المللی خودرو در فرانسه و ایالات متحده آمریکا
نویسنده : عماد عزتی خراسانی - ساعت ۱٠:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۱٢
 

هرساله در کشورهای مختلف جهان از جمله  فرانسه و آمریکا نمایشگاه بین المللی اتومبیل برگزار می شود که تمامی شرکت های بزرگ خودروسازی جهان در آن توانمندی های خود را به نمایش می گذارند و سعی در جلب سرمایه گذارهای بزرگ و همچنین خریداران عمده در جهان دارند .

نمایشگاه سال ٢٠١٠ میلادی در فرانسه و آمریکا  بیشتر به خودروهای هیبریدی یا همان سازگار با محیط زیست تمرکز داشته و البته با توجه به خودروهای ارایه شده در این نمایشگاه می توان به پیشرفت های بزرگ در این صنعت پی برد و ازسوی دیگر همچنین با توجه به آن می توان جایگاه ایران را در بین کشور های تولیدکننده خودرو  تخمین زد که البته پس از آن  صنعت خودروسازی ایران را غیرقابل مقایسه با آنها خواهید یافت.

هر سال در کنار برگزای این نمایشگاه ، نمایشگاههای تجهیزات جانبی یا اتومبیل های قدیمی نیز برگزار می شود که توجه شما را به برخی از عکس های این نمایشگاه جلب می کنم.

عکس ها : رویترز