صندوقچه

دوشنبه هر هفته از رادیو اقتصاد موج اف ام فرکانس98 مگاهرتز با شماره تلفن 22652525 و پیامک300003637 از ساعت 05/12 تا 15/13 پاسخگوی پرسش های شما عزیزان در زمینه گردشگری خواهم بود. برای اطلاع از موضوع برنامه هر هفته و مشارکت در آن می توانید به وب سایت رادیو اقتصاد مراجعه فرمایید و با مشارکت در آن در بهبود کیفیت برنامه بنده را یاری نمایید

خدمات دندانپزشکی سیار!!!
نویسنده : عماد عزتی خراسانی - ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۱۸
 

شاید به یاد داشته باشیم خاطرات پدربزرگمان را وقتی از آرایشگاههای کنار خیابان در سالهای جوانی خودشان برایمان تعریف می کردند و البته از چای دارچین این آرایشگاهها بیشتر چیزهایی برای گفتن داشتند. ولی هرگز به یاد نداریم که خاطره ای درباره دندانپزشکی سیار یا همان کنار خیابان چیزی شنیده باشیم . اما ظاهرا این روش در کشور هندوستان امری طبیعی بوده و زیاد هم دور از ذهن نیست. همانطور که در این تصویر می بینید این دندانپزشک سیار در محیطی کاملا استریل و به دور از هرگونه آلودگی از دندان های مصنوعی دست دوم هم استفاده می کند که شاید صاحبان قبلی آنها دیگر به آنها نیاز نداشته اند (مرده اند). لازم به یادآوری است که یک از عوامل شیوع بیماری ایدز در جهان به گفته کارشناسان ابزار و لوازم دندانپزشکی می باشد که البته این قانون برای این دندانپزشکی سیار زیاد اهمیت نداشته است.

 یکی از عکاسان بسیار ریزبین شبکه رویترز توانسته این واقعیت را به تصویر بکشه که خالی از لطف نیست شما هم این اثر هنری ارزشمند را ببینید. شاید باورکردن این موضوع زیاد برای شما ساده نباشد اما این واقعیت است نه تصویر سازی .