بانک اطلاعات شرکت های تجاری چین

با درود

با توجه به ارتباطات تجاری بسیار گسترده ایران با کشورهای خارجی به عنوان واردات کالا در هر زمینه ای من سعی کرده ام مجموعه ای بسیار کامل از شرکت ها و تولیدکنندگان صنعتی و غیر صنعتی را از کشورهای ترکیه، چین، کره جنوبی و هند را تهیه کنم و با توجه به کارم به عنوان مدیر بازرگانی با تمامی آنها ارتباط  برقرار گرده ام و از آخرین شرایط تجاری آنها مطلع هستم .

اگر مایل به دریافت اطلاعات بروز در زمینه تجاری خودتان با کشورهای چین، کره جنوبی، ترکیه و هند هستید لطفا شاخه تجاری خودتان را به آدرس ایمیل بنده emad_ezzati@yahoo.com ارسال فرمایید و مبلغ سی هزار تومان به شماره کارت 6037991095609776 بانک ملی به نام عماد عزتی واریز فرمایید پس از مدت 24 ساعت یک فایل PDF که شامل ٢٠٠ شرکت فعال و با سابقه تجارت بین المللی در زمینه کاری شما می باشد را دریافت خواهید کرد.

 

emad ezzati

/ 3 نظر / 10 بازدید
فهيمه

سلام از اينكه با سايتتون اشنا شدم خوشحالم اگه ممكنه يه مقدار درباره هزينه هاي مسافرت به كشور كره جنوبي و همچنين هزينه هايي كه در خور اون كشور بايد خرج بشه رو براي من ايميل كنيد ممنون ميشم ميخام بدونم در كل چقدرهزينه مسافرت به اين كشور از بليت و جا وبقيه چيزها ميشه . و يه گروه دختر ميتونند بدون همراه به اين كشور سفر كنند از نظر ويزا مشكلي پيش نمي ياد ممنونم

خیلی ممنون=خوب بود

فاطمه

عماد جان خیلی خوب بود تو تحقیقم ازش استفاده کردم