بهترین اقدام برای جذب گردشگر سلامت ارتقای کیفیت ارائه خدمات است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس :

بهترین اقدام برای جذب گردشگر سلامت ارتقای کیفیت ارائه خدمات است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بهترین اقدام برای جذب گردشگران سلامت به سوی کشور نوع خدماتی است که ارائه می‌شود و هر چقدر این خدمات از سطح بالاتری برخوردار باشند سبب جذب بیشتر گردشگران سلامت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، احمد آریایی ن‍‍ژاد در ارتباط با سومین کنفرانس بین‌المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی اظهار کرد: در سال‌های اخیر موفقیت های بزرگی در پیشرفت های علمی، تکنولوژی و دسترسی به خدمات بهداشتی درمانی در کشور اتفاق افتاده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: پیشرفت های دارویی و کشف و تولید داروهای جدید و نوترکیب، پیشرفت در جراحی‌ها و ابداع روش های جدید درمانی، بهبود وضعیت درمانی و گسترش مراکز علمی و پژوهشی مورد نیاز جامعه از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه پزشکی است.

آریایی نژاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر در کشور در زمینه‌های باروری و نازایی و سلول‌های بنیادی به پیشرفت‌های خوبی دست پیدا کرده‌ایم و می‌توانیم علم خود را در اختیار سایر کشورها به ویژه کشودهای همسایه شرقی قرار دهیم.

وی یادآور شد: دستورات اسلام برای رعایت بهداشت نشان‌دهنده پیشگیری است که باید در زمینه پیشگیری توجه بیشتر صورت گیرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: درمانگاه‌های ایران هلال احمر که در نقاط مختلف دنیا مانند غنا و دبی وجود دارد می‌تواند برای مردم دنیا مثمرثمر باشد و پیشرفت‌های پزشکی کشور را نشان دهد.

آریایی نژاد در ارتباط با برگزاری کنفرانس‌های علمی در کشور اذعان کرد: در حال حاضر از طرف کشورهای استعمارگر تبلیغات سوء زیادی علیه ایران می‌شود که برگزاری کنفرانس‌های علمی توانمندی کشور را در عرصه‌های مختلف نشان می‌دهد و می‌تواند پاسخگوی فعالیت‌های ضد ایران دشمنان باشد.

 

وی با اشاره به جذب گردشگران سلامت تاکید کرد: بهترین کار برای جذب گردشگران سلامت به سوی کشور نوع خدماتی است که ارائه می‌شود و هر چقدر این خدمات از سطح بالاتری برخوردار باشند سبب جذب بیشتر گردشگران سلامت می‌شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس و دولت حاضر هستند در بهبود جذب گردشگران سلامت کمک کنند.

آریایی‌نژاد در ارتباط با نقش بیمارستان‌رضوی در جذب گردشگران سلامت گفت: بیمارستان‌رضوی یکی از بهترین مکان‌های خدمات درمانی است که ارائه خدمات و تجهیزات مدرن سبب شده تا جز شیعیان ، سایر مسلمانان نیز به سوی مشهد مقدس برای درمان بیماری خود جذب شوند.

/ 0 نظر / 5 بازدید