امضاء قرارداد همکاری بین قطر ایرلاین و آژانس مسافرتی صابره

آژانس مسافرتی صابره یا شبکه آن لاین خدمات گردشگری صابره SABRE TRAVEL NETWORK توانسته پس از یک سری مذاکرات بسیار گسترده با شرکت هواپیمایی قطر ایرلاین خود را به عنوان نماینده رسمی این شرکت در جهان مطرح کند.

به گزارش روابط عمومی این آژانس مسافرتی از این پس شبکه اینترنتی خدمات گردشگری صابره به عنوان نماینده رسمی شرکت هواپیمایی قطر ایرلاین اعلام شده شرکت قطر ایرلاین که در واقع هواپیمایی ملی کشور قطرط است این خبر را نیز تایید کرده است.

این قرارداد همکاری در حالی امضاء شده که شرکت مسافرتیی صابره توانسته توانمندی های خود را چه از لحاظ مالی و تنکینی و کادر متخصص به شرکت هواپیمایی قطر که یکی از بزرگترین ایرلاین های حوزه خلیج فارس است را به اثبات برساند و خود را به عنوان بهترین گزینه برای همکاری با این شرکت هواپیمایی اعلام کند.

از سوی دیگر شرکت هواپیمایی قطر ایرلاین اعلام کرده شرکت گردشگری صابره به عنوان بهترین و مجهزترین  شبکه خدمات گردشگری در خاورمیانه و آمریکا شناخته شده است و این نام خوش ان و همچنین توانمندی هایش می تواند بهترین فرصت را برای قطر ایرلاین و گسترش خدمات ما به همراه داشته باشد. بنابراین ما به این قرارداد رضایت دادیم .

اولین فعالیت بین دو شرکت از 30 مارس سال 2009 میلادی و ایجاد خط پروازی بدون توقف بین دوحه در قطر و هوستن در آمریکا بوده است . مدیر روابط عمومی آژانس مسافرتی صابره می گوید با این شروع ما امیدواریم در کنار یکدیگر بتوانیم همکاری خود را گسترش داده و هر روز خطوط جدیدی را بین منطقه خلیج فارس و آمریکا برقرار کنیم.

مجله تراول نیوز

فوریه 2009

/ 0 نظر / 4 بازدید