ده آبنبات برتر برای روز هالووین

جشن های بسیار شاد و زیبای هالووین باعث می شود که کودک درون همگی ما با انرژی هرچه بیشتر به زندگی خود ادامه دهد. در این جشن بسیار بزرگ همه کودکان و بزرگسالان برای این جشن آماده می شوند.در این جشن بزرگ همه مردم با لباس های مبدل یا غیر عادی از خانه ها بیرون می آیند و هرچه لباس یا آرایش آنها ترسناکتر باشد به عقیده آنها بهتر خواهد بود.

اما یکی از جنبه های بسیار شیرین این جشن در کنار ترسناک بودن لباس ها خوردن آبنبات در این جشن می باشد که این بخش شیرین شاید یکی از بهترین بخشهای این جشن بزرگ است البته اکثر این آبنبات ها به شکل های غیر عادی و شاید بد منظره تولید شود اما هرچه که باشد بسیار خوشمزه هستند. بسیاری از کارگاه های تولیدی و کارخانه جات تولید آبنبات سعی می کنند با طراحی های جدید و بسیار دلچسب از این بازار بسیار خوب استفاده کنند و برند خودشان را در بین مردم مطرح کنند. به همین دلیل در این لیست ده برند از معروفترین برندهای آبنبات های این جشن را برای شما نام برده ایم.

10 آبنبات های لوبیایی سحرآمیز

اگر شما به دنبال یکی از آبنبات های خوشمزه در این جشن هستید این آبنبات یکی از گزینه های بسیار مناسب برای شماست و البته معروف به ژله های جادویی هستند . این ژله ها برگرفته از کتاب هری پاتر ساخته شده اند. اما شما اگر یکی از ورقه های این ژله های سحرآمیز را بخرید با خوردن اولین لوبیای سحرآمیز متوجه می شود که مزه غیرعادی این لوبیاها شما رو شگفت زده می کند که البته این مزه ها عبارتند از : تخم مرغ گندیده، چربی داخل گوش ، سوپ استفراغ و .... به هر حال اسامی این ژله ها بسیار بد خواهد بود اما ارزش تجربه را خواهد داشت.

9. آبنبات فرچه توالت

این یک توالت پر از مدفوع یا گرفته است و ادرار! بله این دستشویی گرفته است! و شما باید با استفاده از این فرچه ها این توالت را تمیز کنید. یعنی اینکه این دسته ها را داخل مواد داخل توالت فروکنید تا کاملا آغشته به مواد داخل آن شود بعد نوش جان کنید!!!. بله از خوردن این فرچه های کثیف لذت ببرید.

8. آبنبات لوله آزمایشگاه

هیچکس از برگزاری این جشن بسیار بزرگ ناراحت نیست و هرگز از خوردن آبنبات های این جشن ناراضی نیست و همه از این جشن به خوبی یاد می کنند حتی اگر آبنبات های غیرعادی یا بدمزه را بخورد با هم از شیرینی این جشن سخن می گویند. یکی دیگر از این سری آبنبات های معروف جشن هالووین آبنبات های لوله آزمایشی است البته با موادی به نام سرم خون، ویروس اوریون و ویروس ایدز نگران نباشید هیچکدام از این مواد آلوده به ویروس های یادشده نیست اما نام آنها را به خود اختصاص داده است.

خوردن یکی از این لوله های آزمایشی با طعم خاص خود شاید خالی از لطف نباشد و ارزش امتحان کردن آن را دارد. 

 

 

 

 

 

شما هرگز حاضر به خردن ترشحات بینی نخواهید شد اما با خریدن این بسته شبیه سازی شده از ترشحات بینی که گلوله شکل و سبز رنگ هستند حس آن را تجربه خواهید کرد  . وقتی یکی از دانه های آن را داخل دهان خود می جوید چه احساسی دارید؟.

۶. آبنبات با مزه عقرب

 

 آیا تا به حال مزه یک مورچه یا عقرب و یا جیرجیرک را چشیده اید و یا اینکه حاضر هستید یکی از این حیوانات  را وقتی زنده هستند در داخل دهان خود بگذارید و آنها را بخورید؟ این دقیقا حسی است که شما وقتی مقداری از این آبنبات ها می خرید حتما می چشید؟ که البته خالی از لطف نیست و شاید احساس خوبی هم به شما بدهد

 ۵. آبنبات دماغ

 با شنیدن نام آبنبات حتما به یاد مزه های خوشمزه خواهید افتاد اما آیا واقعا همین حس را خواهید داشت وقتی آبنبات شما به شکل دماغ باشد ؟ که البته کمی هم شیره داشته باشد بنابراین سعی کنید این تجربه را امتحان کنید تا شاید دقایقی سرگرم باشید.

۴. آبنبات چربی داخل گوش  

 همیشه شنیده ایم که چربی داخل گوش برای دور نگهداشتن حشرات و جانوران از بدن به کار می رود اما وقتی که متوجه می شوید که مشغول خوردن آبنباتی با این نام هستید چه حسی خواهید داشت ؟ این آبنبات درست شکل چربی داخل گوش و گردوخاک داخل آن هستند بنابراین سازندگان توانسته اند شبیه سازی بسیار خوبی داشته باشند اما....

٣. آبنبات جوش چرکی   

اگر برای یک میهمان دعوت شده باشید و روز قبل از میهمان متوجه شوید که صورتتان با تعدادی جوش بد شکل شده است چه احساسی دارید ؟ همین حس را با خوردن یکی از این آبنبات ها خواهید داشت درست مانند این است وقتی یکی از این آبنبات ها را در دهان خود می گذارید دنیا روی سرتان خراب می شود بنابراین خوردن یکی از این آبنبات ها خالی از لطف نیست.

٢. آبنبات مدفوع کودک   

احساس شما وقتی یکی از پوشک های کثیف کودکان را می بینید چه احساسی دارید آیا حاضر هستید یکی از آنها نزدیک بینی خد نگهدارید خوب حالا چطور ممکن است با توجه به نوع بسته بندی آن حاضر به خوردن یکی از این آبنبات ها شوید . کمی فکر کنید بعد در جعبه را باز کنید شاید با دیدن صحنه مقابل هرگز نتوانید خودتان را راضی به خوردن آن کنید. اما نگران نباشید این فقط یک نوع آبنبات است و خوراکی .

١. آبنبات چسب زخم 

شکل ظاهری یک پانسمان یا چسب زخم را که چند روز روی بدن شما مانده را تصور کنید با لکه های خون و چرک زیاد منظره  خوش آیندی نیست اما اگر بخواهیم تصور کنیم یک آبنبات به این شکل را چگونه می توانید خودتان را راضی به خوردن آن کنید؟

به هر حال شاید تعدادی از آبنبات ها غیر عادی باشند یا شاید زیاد خوشآیند نباشند اما به هر حال باعث انبساط خاطر شما می شوند و دقایقی شاد را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

 

 

٧. جعبه ای از ترشحات بینی

/ 0 نظر / 4 بازدید