چاینا ساترن بالاتر از جال پرواز کرد

شرکت هواپیمایی چین جنوبی (CHINA Southern) رفته رفته به یک شرکت بسیار بزرگ در قاره آسیا تبدیل شده.

شرکت هواپیمایی CHINA Southern که از ابتدا به عنوان یک شرکت محلی تاسیس شده بود رفته رفته به یک شرکت بسیار بزرگ بین المللی در صنعت حمل و نقل هوایی از نظر تعداد مسافر در آسیا تبدیل شده است، البته این مقام پس از یک رقابت شدید با شرکت هواپیمایی ژاپن یا JAL برای شرکت CHINA Southern به دست آمده است.

این شرکت هواپیمایی توانسته در سال 2008 میلادی رکورد 24/58 میلیون مسافر در سال را به دست آورد و رقیب خود یعنی شرکت هواپیمایی ژاپن را پشت سربگذارد.

طبق گزارش کانال اخبار آسیا از شهر گوانگجو شرکت هواپیمایی چاینا ساترن اعلام کرده که تا سال 2010 میلادی با رشد 13 درصدی مسافر روبرو خودهد شد و رکورد 75 میلیون مسافر در سال را به دست خواهد آورد البته مدیران این شرکت اعلام کرده اند که این رکورد پس از یک برنامه ریزی بسیار دقیق و حساب شده تیم مدیریتی شرکت برای شناسایی مقاصد و کشور های پرسفر ایجاد شده و همچنین قیمت گذاری بسیار دقیق این شرکت روی بلیط ها و ارایه خدمات بسیار مناسب با کیفیت بالا از دلایل اصلی این موفقیت بوده.

از سوی دیگر این موقعیت به این دلیل به دست آمده که شرکت هواپیمایی ژاپن چندی پیش دچار مشکلات اقتصادی بوده به همین دلیل بسیار از پروازهای خارجی و داخلی شرکت هواپیمایی ژاپن از دست رفت و مسافران آن به شرکت هواپیمایی چاینا ساترن روی آوردند و باعث استحکام موقعیت این شرکت در صنعت حمل و نقل هوایی جهان شدند.

به گفته این مسئولان شرکت هواپیمایی ژاپن در سال 2008 میلادی به دلیل برخی مشکلات مالی 40 درصد از مسافران خود را در سطح بین المللی از دست دادو همین موضوع بهترین و طلایی ترین موقعیت را به شرکت هواپیمایی چاینا ساترن داد تا بتوانند توانایی خود را در عرصه صنعت بین المللی حمل و نقل هوایی به نمایش بگذارد.

Travel time

December 2010

عکس ها: تزئینی

/ 0 نظر / 31 بازدید