گالری هنر (1)

به عقیده من دانشجویان رشته های هنری باید همیشه به گالری های مختلف مربوط به رشته تحصیلی خودشون سربزنند و دایم از نوآوری های هنرمندان دیگر و بین المللی آگاه باشند که این بازدیدها و اطلاعات در آینده هنری آنها بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود.

 از سوی دیگر با توجه به مشکلات ایران و عدم ارتباط زیاد با موسسات بین المللی به دلیل تحریم های مختلفی که علیه ایران صورت گرفته شاید این امکان وجود نداشته باشد که این عزیزان از طریق دانشگاه و موسسات خودشان به سفرهای علمی و خارج از کشور برای بازدید از گالری های بین المللی بروند و تقریبا بیشتر آنها باید به هزینه شخصی خودشان این سفرها را انجام دهند یا اینکه به گالری های داخلی اکتفا کنند .

به همین دلیل تصمیم گرفتم هر عکسی که مربوط به این گالری ها باشد را با شما عزیزان علاقمند به هنر و دانشجویان گرامی به اشتراک بگذارم تا شاید با این کار گامی بسیار کوچک در زمینه رشته تحصیلی شما برداشته باشم. البته مطمئن هستم حضور در گالری ها و صحبت با خالقان این اثرها شاید بسیار بهتر باشد ، اما فکر کنم شاید با دیدن این آثار هم بتوان تاثیر گرفت.

من مجموعه را به نام «گالری هنر» و در ۴ قسمت برای شما بزرگواران تهیه کرده‌ام که به ترتیب خدمت شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مربوط به گالری های مختلف در جهان می باشد .

/ 0 نظر / 10 بازدید