ثبت شرکت و خرید ملک در ترکیه

قابل توجه به سرمایه گذاران در بخش مسکن و مدیران شرکت های خصوصی با توجه به مسایل تحریم ایران و مشکلات بوجود آمده در زمینه تبادل پول و همچنین عدم علاقمندی برخی از تجار و بازرگانان خارجی برای تجارت مستقیم با ایران بهترین فرصت ادامه تجارت و بازرگانی و سرمایه گذاری در کشور ترکیه مهیاست. شرکت بازرگانی باسلیکا با توجه به سابقه بسیار طولانی خود در زمینه بازرگانی با کشور ترکیه و همچنین توانمندی کادر مجرب خود توانسته بسیاری از این دست مشکلات را برای تجار و بازرگانان ایران برطرف کند (صدور کارت ویزا جهت انتقال وجه از طریق اینترنت یا الکترونی، خرید ملک و دفتر کار در ترکیه ، مشاوره جهت سرمایه گذاری موفق در زمینه های مختلف در این کشور و همچنین ثبت شرکت بازرگانی از این دست خدمات بوده) البته با توجه به ارتباط گسترده و روابط بین المللی بسیار نزدیک و دوستان بین دو کشور ترکیه و ایران می توان از برتری های سرمایه گذاری در ترکیه را نسبت به ایران موارد زیر را عنوان کرد

1. سهولت در رفت و آمد در صورت نیاز (عدم نیاز ویزا برای اتباع ایران) 

2. نزدیکی فرهنگ دو کشور به یکدیگر

3. سیاست های تجاری ترکیه با دیگر کشورها (این کشور در کلیه زمینه ها ارتباط تجاری بسیار مناسبی با دیگر کشورهای جهان دارد و مشمول هیچگونه تحریمی از نظر تجاری و بازرگانی تاکنون نشده است.)

4. رشد اقتصادی بسیار مناسب در منطقه

5. گسترش روابط تجاری ایران با این کشور طبق تفاهم نامه های اقتصادی بین دو کشور که ممکن است به زودی تبادل مبالغ تجاری با واحد پول رایج دو کشور انجام شود و نیازی به جابجایی دلار یا دیگر ارزهای خارجی نخواهد بود.

6. احتمال پیوستن ترکیه در آینده ای نزدیک به اتحادیه اروپا

با توجه به موارد ذکر شده و امکانات بسیار مناسب بازرگانی در این کشور ، می توانید از ترکیه به عنوان پلی برای گسترش روابط بازرگانی خود در ایران استفاده کنید. سرمایه گذاری روی ملک و یا ثبت شرکت از جمله مهترین ارکان این گسترش خواهد بود که در صورت تمایل می توانید برای مشاوره رایگان درخواست خود را به آدرس مدیر وبلاگ بفرسید تا در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنیم. لطفا اطلاعات کامل خود جهت ارتباط را در ایمیل خود قید فرمایید.

موفق و پیروز باشید

شرکت بازرگانی باسلیکا

/ 1 نظر / 5 بازدید
باجنبه ها

باجنبه ها! با سلام خدمت دوست عزيزم، شما براي ثبت نام و حضور در جمع صميمي باجنبه ها دعوت شديد، لطفا با حضور خود ما را خوشحال نموده و مارا از وجود خود بهره مند فرماييد. انجمن باجنبه ها،مکاني براي تفريح و سرگرمي + فرهنگ و علم آموزي براي بازديد: www.forum.bajanbeha.ir براي ثبت نام: http://forum.bajanbeha.ir/register.php"