برقراری پرواز روزانه امارات به رُم

با توجه به رشد تقاضای بلیت های شرکت هواپیمایی امارات ایرلاین از مقصد دبی به شهر رم ایتالیا این شرکت تصمیم به برقراری پروازهای بیشتری بین این دو شهر گرفته است.

بنابر این تصمیم شرکت هواپیمایی امارات ایرلاین که یکی از خوش نام ترین شرکت های هواپیمایی در بین شرکت های خاورمیانه و منطقه خلیج فارس می باشد اعلام کرده است که از تاریخ اول دسامبر سال 2011 میلادی خطوط هوایی امارات ایرلاین پروازهای روزانه خود را از مقصد دبی به شهر رم در ایتالیا برقرار خواهد کرد .

به این ترتیب مسافران می توانند با در نظر گرفتن این امکان و پروازهای روزانه این شرکت برنامه سفرهای خود را بدون نگرانی تنظیم کنند. این در حالی است که شرکت هواپیمایی امارات ایرلاین توانسته نظر بیشتر مسافران این منطقه یعنی خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.

سخنگوی این شرکت هواپیمایی اعلام کرده که با توجه به رشد تقاضای سفر از مقصد دبی به رم این شرکت تصمیم گرفته که این پرواز را با هواپیمای فوق مدرن ایرباس آ 380 که یکی از ایمن ترین هواپیماهاست انجام دهد .

این مدیر یادآور شده که  این هواپیمای غول پیکر برای فرودآمدن و بلند شدن از زمین نیاز به خدمات ویژه ای نظیر باندهای طولانی تر و دیگر خدمات کنترل ترافیکی دارند بنابراین فرودگاه رم توانسته این امکان را برای پذیرایی از این هواپیما برقرار کنند اما هنوز بسیاری از فرودگاههای بین المللی در سطح جهان هستند که امکان پذیرایی این هواپیما را ندارند و بنابراین استفاده از این نوع هواپیما در همه مسیرها غیر ممکن است این در حالی است که شاید این کشورها دارای بیشترین ترافیک مسافری از دبی نیز هستند.

منبع : travel today

28JULY2011

/ 0 نظر / 4 بازدید