رشد صنعت گردشگری در مراکش

مدیران صنعت گردشگری مراکش امیدوارند که این کشور به موقعیت مناسب و ایده آلی در صنعت گردشگری دست یابند. طبق اعلام مقامات مسئول صنعت گردشگری کشوری مراکش پس از برگزاری کنفرانس بین المللی صنعت توریسم و گردشگری در شهر مسکو، دست اندرکاران و مدیران ارشد این صنعت اعلام کردند که طی دو سال آینده به موقعیت مناسب این صنعت در مراکش دست یابند .

طبق نظر این کارشناسان پتانسیل بسیار مناسب این کشور و امکانات بسیار خوب آن برای رشد این صنعت در کشور مراکش به این مدیران امکان خواهد داد تا مراکش را به موقعیت بسیار ممتازی در صنعت گردشگری در سطح جهان برسانند و موقعیت خوبی برای این صنعت در کشورشان به ارمغان آورند.

طبق اعلام مدیران صنعت گردشگری از مراکش در این کنفرانس صنعت گردشگری یکی از مهمترین صنایع پردرآمد کشور مراکش است بنابراین هرچه بتوان رونق بهتری به آن داد شاهد رشد و شکوفایی بیشتری در کشور خواهند بود.

همچنین این مسئولان معتقدند که همگام با توسعه صنعت گردشگری در این کشور باید تحولات زیربنایی هم در قسمت مدیریتی این صنعت در کشور مراکش اجرا شود و در راستای شکوفایی صنعت توریسم مدیریت سنتی از این جامعه رخت برکند.

به گفته بسیاری از این متخصصان این صنعت در کنفرانس مسکو صنعت گردشگری در کشور مراکش به یک صنعت سنتی تبدیل شده که این موضوع یعنی مرگ تدریجی برای این صنعت در کشور مراکش که البته صنعت گردشگری یک صنعت بسیار مهم در این کشور شناخته شده است، بنابراین این تجارت بسیار بزرگ جهانی نباید به روش های سنتی و ناکارآمد در کشور مراکش اداره شود و نیازمند سیستم های نوین خواهد بود.

طبق دستورالعمل تصویب شده در این کنفرانس مدیران این بخش ومسئولان دولتی کشور موظف شده اند که برای رسیدن به این هدف به سرعت نسبت به شناسایی های موقعیت های گردشگری در این کشور و بررسی نقاط ضعف و قوت آنها اقدام نمایید و طی یک فرایند 2 ساله راه را برای رسیدن به موقعیت مناسب این صنعت پرسود جهانی را هموار سازند.

Travel time

November 2010

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
meysam

سلام دوست خوبم مطالب جالب و ارزشمندي داري ممنون ميشيم به ما هم سر بزني منتظر حضور گرم شما هستيم[گل]