مشروبات الکلی و سیگار بزرگترین دشمنان زیبایی بانوان هستند

آیا شما تاکنون فکر کرده اید که مشروبات الکلی و نیکوتین چقدر برای سلامتی و زیبایی شما مضر هستند؟ یا اینکه چگونه به این دو عامل مهم برای شما ضربه وارد می کنند؟ دود حاصل از کشیدن سیگار و تنباکوی داخل سیگار تقریبا 400 نوع مختلف از ذرات بسیار خطرناک را وارد بدن شما می کند که همگی آنها برای سلامتی و زیبایی شما بسیار غیرمفید هستند.

اشخاص سیگاری هرکدام دارای نشانه های مختلفی از این مضرات را دارند، پوست تیره رنگ و خشکیده، چین و چروک های زیاد روی پوست صورت، خلل و فرج زیاد روی پوست صورت، دندان های زرد رنگ و کدر، ناخن های تیره رنگ و زرد رنگ از نشانه های این افراد می باشد.

ماهیچه های این افراد بسیار ضعیف هستند و آن هم به این دلیل است که خون این فراد وظیفه رساندن اکسیژن و مواد غذایی را به این ماهیچه ها درست انجام نداده بنابراین هر روز این ماهیچه ها ضعیفتر و ضعیفتر می شوند.

ماهیچه ها و پوست صورت این افراد به دلیل تاثیر بد دود سیگار روی پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می دهند و به سرعت پوشیده از چین و چروک های زیادی می شوند. از مشکلات ایجاد شده برای زیبایی که بگذریم مشکل اصلی تغییر صدای این افراد می باشد که یکی از مهمترین و بارزترین نشانه های افراد سیگاری است.

افراد سیگاری به سرعت احساس خستگی می کنند این دقیقا به خاطر مصرف سیگار می باشد کشیدن سیگار باعث می شود که اکسیژن کافی به سلول ها نرسد و ویتامین سی بسیار مفید برای بدن نیز از جریان گردش خون حذف شود بنابراین سلول ها به سرعت فرسوده شده و از بین می روند. بنا بر آمار سازمان جهانی بهداشت سیگار یکی از اصلی ترین عامل های سکته قلبی و سرطان می باشد.

نوشیدن مشروبات الکلی نیز تقریبا به همین میزان برای سلامتی و زیبایی انسان ضرر دارند .

عدم شفافیت چشم، بینی کشیده و باریک، چهره ای با شادابی بسیار کم، گردش خون زیاد در ناحیه صورت باعث می شود که صورت اینگونه افراد کمی پهنتر از دیگران باشد این علایم از اصلی ترین علایم افراد الکلی می باشد.

مصرف مشروبات الکلی به عصاب و روان انسان بسیار صدمه می زند و باعث ایجاد اختلالات عصبی در آینده می شود. مصرف مشروبات الکلی باعث از بین رفتن ویتامین ب در بدن می شود که همین امر باعث می شود که سیستم عصبی شما ضعیف شده و شما را تبدیل به فردی عصبی بکند.

نحوه عکس العمل افراد الکلی به موارد خارجی بسیار ضعیف بوده و همیشه باعث ایجاد حادثه می شود به عنوان مثال می توان از خطرناک بودن رانندگی برای اینگونه افراد نامبرد. اکثر کسانی که از این دو ماده بسیار مضر استفاده می کنند در میان بانوان افراد نوجوان هستند که بدون دانستن عوارض این عادات بد آینده و زیبایی خودشان را به خطر می اندازند بطوری که هیچ کدام از لوازم و مواد آرایشی قادر به پوشاندن عوارض مصرف این دو ماده مضر نیستند.

بنابراین  ارزان ترین روش و بهترین روش برای داشتن پوستی شاداب و چهره ای زیبا و جذاب برای بانوان پرهیز از این دو ماده غیر ضروری در زندگی است.

 

 

/ 0 نظر / 17 بازدید