بستنی با طعم شیر مادر!!

یک شرکت بستنی سازی در لندن از روز جمعه گذشته یعنی 12 اسفند ماه سال جاری  اقدام به فروش بستنی با شیر انسان کرده است .

به گزارش اسوشیتد پرس از لندن  یک شرکت انگلیسی دست به اقدامی بسیار غیر عادی در جهان زده است و آن هم ساخت بستنی با شیر انسان می باشد . این شرکت ادعا کرده که با استفاده از شیر انسان اقدام به تهیه دسرهایی بسیار خوشمزه کرده است و از امروز این دسرهای خوشمزه را به بازار عرضه خواهد کرد.

این دسرها که تعجب همگان را برانگیخته است با طعم های وانیل ، کاکائو و لیمو همراه با نان مخصوصی به قیمت تقریبا 23 دلار آمریکا فروخته خواهد شد و برای اولین بار در سالن مد لندن این اقدام انجام گرفته است.

مت اوکانر صاحب شرکت می گوید : این شرکت نام این محصول را «بچه دلشکسته » و از روز جمعه در سالن Icecreamists  به فروش می رساند . وی اعلام کرده که این شرکت به روش غربالگری از اهدا کنندگان شیر طبیعی مادر را تهیه کرده و با روش های متداول به پاستوریزه کردن آن اقدام می کند و پس از آن اقدام به تهیه این دسر منحصر به فرد می کند. وی تاکید کرده که این دسر از هرگونه ماده آلی و نگهداره های متداول عاری است و محصولی کاملا سالم و مفید خواهد بود.

رئیس آژانس استاندارد مواد غذایی در لندن می گوید که هیچ منع قانونی و یا اشکال بهداشتی در فروش این محصول دیده نشده و اگر این شرکت مراحل ایمنی و سلامتی جامعه را رعایت کند می تواند کار خود را گسترش دهد و با اطمینان به مشتریان خود سرویس دهی کند و از نظر این مرکز بهداشتی مصرف کنندگان می توانند با خیال آسوده از خوردن این دسر خوشمزه لذت ببرند.

emad ezzati

 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید