آدرس هتل در سئول - کره جنوبی

با توجه به مطلب من در مورد سفر به کره جنوبی با عنوان «سفر به سرزمین جومونگ» و استقبال گسترده خوانندگان گرامی و در خواست آنها در مورد آدرس هتل های شهر سئول تصمیم گرفتم نام هتلهایی که در طول سفرهای خودم به این کشور از آنها استفاده کردم را در اختیار شما قرار دهم تا راحت تر بتوانید برای سفر به این کشور تصمیم گیری کنید و نگران پیدا کردن هتل نباشید.

1.        هتل رِکس REX hotel در منطقه نام دِمون مارکت یا محله بازار سنتی (برای آشنایی با این منطقه می توانید به مطلب اصلی من با عنوان سفر به سرزمین جومونگ مراجعه نمایید.)  متاسفانه تلفن این هتل را در اختیار ندارم اما با استفاده از گوگل می توانید تلفن این هتل را پیدا کنید. این هتل سه ستاره دارای اطاق های سنتی و غربی می باشد و دسترسی اینترنت در برخی اطاق ها برای مسافران مهیاست. قیمت هتل از شبی 90 دلار برای اطاق استاندارد به بالا می باشد که البته روزهای شنبه و یکشنبه به دلیل تعطیلات تقریبا 20 درصد به قیمت اطاق اضافه می شود.

 

2.        هتل پاپ گیرین POP GREEN hotel نزدیک به خیابان تهران و تقریبا در مرکز سئول واقع شده که از بهترین مناطق و گرانترین مناطق سئول است. تلفن این هتل : 7-008225446623 می باشد که می توانید تلفنی اطاق خود را رزرو کنید . این هتل چهار ستاره دارای سرویس بسیار بالا و کیفیت بسیار مطلوب پذیرایی آن باعث شده که بهترین محل برای سفرهای تجاری و قرار ملاقات های تجاری شماست قیمت اطاق های این هتل برای اطاق استاندارد شبی 110 دلار به بالا می باشد که دسترسی اینترنت در کلیه اطاق ها برای شما مهیاست و در واقع شما در این هتل یک دفتر کاری کاملا مناسب در اختیار دارید.

 

3.        هتل گیرین ورد green world hotel این هتل نزدیک فرودگاه گیمپو یا پرواز های داخلی در شهر سئول واقع شده و بیشتر نزدیک به شهر صنعتی گیمپو بوده اگر قصد قرار ملاقات های شما به مرکز شهر ارتباط ندارد این هتل برای شما کاملا مناسب خواهد بود اما اگر به قصد سفر تفریحی به سئول می روید این گزینه مناسبی برای شما نیست چون فاصله شما تا مرکز شهر بسیار دور است و برای هربار استفاده از تاکسی مجبور خواهید بود حدود 50 هزار تومان هزینه کنید

 

www.hotelgreenworld.co.kr

tell:0082226531999

fax:0082226511389

 

4.        هتل گلدن پارک golden park این هتل در منطقه دانگ دِمون واقع شده (برای اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب اصلی با عنوان سفر به سرزمین جومونگ در همین وبلاگ مراجعه نمایید) این هتل سه ستاره با اطاق های استاندارد و مناسب برای شما اقامتی خوبی را برای شما مهیا خواهد کرد که قیمت این هتل برای اطاق های استاندارد شبی 50 دلار خواهد بود. تلفن این هتل : 4-008227415071 می باشد. به یاد داشته باشید این هتل به دلیل واقع شدن در مرکز شهر سئول یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای تفریحی است بنابراین باید از قبل اطاق رزرو کنید . در این هتل برای دستری به اینترنت باید حق استفاده از اینترنت را به صورت آبونمان پرداخت کنید و به صورتحساب اطاق شما اضافه خواهد شد.

5.        سام هوم هتل Sam home hotel این هتل سه ستاره هم در منطقه دانگ دِمون واقع شده که یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود این هتل با ارایه خدمات مناسب مکان خوبی برای شماست قیمت اطاق استاندارد در این هتل 60 دلار خواهد بود اما به یاد داشته باشید که از قبل جای خود را رزرو کنید در این هتل امکان دسترسی به اینترنت وجود ندارد و بایداز کافی نت کنار هتل استفاده کنید  تلفن هتل : 008227417080 است.

یادآوری: اطلاعات مندرج در این گزارش مربوط سال 2010 میلادی من که به کره جنوبی سفرکردم مربوط می شود بنابراین ممکن است از آن تاریخ تا امروز شرایط قیمتی برای هتل های کره تغییر حاصل شده باشد .  سپتامبر 2010 قیمت برابری دلار آمریکا با وون کره جنوبی ، هر یک صد دلار آمریکا 140000 وون تبدیل می شد.

امیدوارم با این مطالب توانسته باشم اطلاعاتی مفید و خوبی را در اختیار شما گذاشته باشم.

* عکس ها تزئینی می باشد و مربوط به یکی از هتل های پنج ستاره در سئول است و عکاس آن نامعلوم

 

/ 3 نظر / 40 بازدید
مروارید

سلام دستتون درد نکنه....خییلی خیلی خیلی جالب وبه درد بخور بود

سحر

مرسی .. خیلی خوب بود[لبخند]

ستاره پناهی

سلام آقا ی عماد من قصد سفربه کره رادارم شما نمیدونید حدوداهزینه ی سفر منظورم بلیط و یه هتل دویا سه ستاره چه قدرمیشه؟؟؟ممنونم از عکشای خوبتون